Telefon: 0904 678 710      Email:   judr.dobrovic@gmail.com

JUDr. JOZEF DOBROVIČ

Bezplatná právna poradňa

Máte jednoduchý právny problém a návštevu advokáta nepovažujete za nutnú? Stačí ak vyplníte nižšie uvedený formulár bezplatnej právnej poradni z pohodlia Vášho domova a my Vám v priebehu niekoľkých hodín (prípadne minút) odpovieme zdarma. V oblasti rodinného práva poskytujeme vždy bezplatné právne poradenstvo.

Právne rady zdarma telefonicky neposkytujeme.

Položením otázky advokátovi v bezplatnej právnej poradni beriete na vedomie, že Vaša otázka môže zostať nezodpovedaná najmä, ak nejde o jednoduchú právnu radu alebo pri pracovnej zaneprázdnenosti advokáta.

Pokiaľ chcete bezpodmienečne dostať odpoveď na svoju otázku a mať prednosť pred inými otázkami, máte možnosť objednať si platenú online právnu poradňu. Po uvedení problému v kontaktom formulári Vám oznámime výšku odmeny za právne poradenstvo a odpíšeme Vám do niekoľkých hodín, prípadne minút po úhrade tejto odmeny alebo zaslaní potvrdenia o zaplatení.

Vo formulári nižšie vyplňte Váš email, na ktorý Vám zašleme odpoveď. Ak máte dokument (napr. zmluvu, žalobu), ktorý chcete, aby Vám advokát skontroloval, zašlite nám ho emailom na našu e-mailovú adresu, ktorú nájdete na stránke Kontakt.

Kontaktný formulár

Polia označené * sú povinné.

© 2018 JUDr. JOZEF DOBROVIČ