Telefon: 0904 678 710      Email:   judr.dobrovic@gmail.com

JUDr. JOZEF DOBROVIČ

Bezplatná právna poradňa

Máte jednoduchý právny problém a návštevu advokáta nepovažujete za nutnú? Naša bezplatná právna poradňa je tu pre Vás. Stačí ak vyplníte nižšie uvedený formulár bezplatnej právnej poradni z pohodlia Vášho domova a my Vám v priebehu niekoľkých hodín (prípadne minút) odpovieme zdarma. V oblasti rodinného práva poskytujeme vždy bezplatné právne poradenstvo.

bezplatná právna poradňa

Bezplatná právna poradňa telefonicky nie je možná

Sme si vedomí toho, že nie každý si môže dovoliť platiť za zodpovedanie právnych otázok a že niekedy aj zložito vyzerajúci problém môže mať jednoduché riešenie, preto sa snažíme aby naša právna poradňa bola čo najpresnejšia a aby Vám advokát odpovedal v čo najkratšom čase. Je možné, že niektoré otázky si dokážete zodpovedať aj sami prostredníctvom textov na našej stránke alebo článkov.

Položením otázky advokátovi v bezplatnej právnej poradni beriete na vedomie, že Vaša otázka však môže zostať nezodpovedaná najmä, ak nejde o jednoduchú právnu radu alebo z dôvodu pracovnej zaneprázdnenosti advokáta.

Pokiaľ chcete bezpodmienečne dostať odpoveď na svoju otázku a mať prednosť pred inými otázkami, máte možnosť objednať si platenú online právnu poradňu. To, že máte záujem o platenú poradňu nám oznámte do správy. Po uvedení problému v kontaktom formulári Vám oznámime výšku odmeny za právne poradenstvo a odpíšeme Vám do niekoľkých hodín, prípadne minút po úhrade tejto odmeny alebo zaslaní potvrdenia o zaplatení.

Vo formulári nižšie vyplňte Váš email, na ktorý Vám zašleme odpoveď. Ak máte dokument (napr. zmluvu, žalobu), ktorý chcete, aby Vám advokát skontroloval, zašlite nám ho emailom na našu e-mailovú adresu, ktorú nájdete na stránke Kontakt.

Kontaktný formulár

Polia označené * sú povinné.

© 2023 JUDr. JOZEF DOBROVIČ