Bezplatná právna poradňa telefonicky nie je možná

Bezplatná právna poradňa

Máte jednoduchý právny problém a návštevu advokáta nepovažujete za nutnú? Naša bezplatná právna poradňa je tu pre Vás. Stačí ak vyplníte nižšie uvedený formulár bezplatnej právnej poradni z pohodlia Vášho domova a my Vám v priebehu niekoľkých hodín (prípadne minút) odpovieme zdarma. V oblasti rodinného práva poskytujeme vždy bezplatné právne poradenstvo.

Sme si vedomí toho, že nie každý si môže dovoliť platiť za zodpovedanie právnych otázok a že niekedy aj zložito vyzerajúci problém môže mať jednoduché riešenie, preto sa snažíme aby naša právna poradňa bola čo najpresnejšia a aby Vám advokát odpovedal v čo najkratšom čase. Je možné, že niektoré otázky si dokážete zodpovedať aj sami prostredníctvom textov na našej stránke alebo článkov.

Položením otázky advokátovi v bezplatnej právnej poradni beriete na vedomie, že Vaša otázka však môže zostať nezodpovedaná najmä, ak nejde o jednoduchú právnu radu alebo z dôvodu pracovnej zaneprázdnenosti advokáta.

Pokiaľ chcete bezpodmienečne dostať odpoveď na svoju otázku a mať prednosť pred inými otázkami, máte možnosť objednať si platenú online právnu poradňu. To, že máte záujem o platenú poradňu nám oznámte do správy. Po uvedení problému v kontaktom formulári Vám oznámime výšku odmeny za právne poradenstvo a odpíšeme Vám do niekoľkých hodín, prípadne minút po úhrade tejto odmeny alebo zaslaní potvrdenia o zaplatení.

Vo formulári nižšie vyplňte Váš email, na ktorý Vám zašleme odpoveď. Ak máte dokument (napr. zmluvu, žalobu), ktorý chcete, aby Vám advokát skontroloval, zašlite nám ho emailom na našu e-mailovú adresu, ktorú nájdete na stránke Kontakt.

Napíšte nám