Zmluvné právo

Advokáti v našej advokátskej kancelárii sú pripravení promptne pre Vás vypracovať rôzne druhy zmlúv, prípadne vzor zmluvy:

V našej advokátskej kancelárii Vám poskytneme aj kompletné právne poradenstvo spojené so zmluvami rôzneho druhu. Už pripravené zmluvy s Vami môžeme prekonzultovať, pripomienkovať, prípadne doplniť či zmeniť.

Vzor zmluvy

Hľadáte vzor zmluvy na internete? Je pravdou, že na internete ich nájdete veľké množstvo, ale taktiež je pravdou že v prevažnej miere sú pripravené laikmi a už nie sú ani aktuálne, vzhľadom na neustále zmeny v legislatíve. V prípade použitia vzoru kúpnej zmluvy na nehnuteľnosť z internetu, Vám síce ušetrí nejaké finančné prostriedky, ktoré by ste zaplatili advokátovi, no v konečnom dôsledku to môže byť na Vašu škodu z dôvodu skrytých nástrah, alebo vád ktoré bude potrebné odstrániť. Každá zmluva môže mať svoje špecifikum a často sa stáva, že hoci k prepisu vlastníckeho práva príde ale nie k zaplateniu kúpnej ceny a ľudia ostávajú bez nehnuteľnosti a bez peňazí.

Naša advokátska kancelária poskytuje aktuálne vzory zmlúv, ktoré si u nás môžete objednať za znížený poplatok z pohodlia Vášho domova. Stačí ak nás budete nezáväzne a bezplatne kontaktovať prostredníctvom našej online právnej poradne a my Vám oznámime koľko by vzor zmluvy stál. Po vzájomnej dohode Vám vypracujeme vzor kúpnej zmluvy alebo inej zmluvy a Vy si už len doplníte potrebné údaje vo vybodkovanej časti zmluvy. Zmluva tak bude ošetrená advokátom a bude formulovaná vo Váš prospech v závislosti či ste predávajúci alebo kupujúci.

Referencie

Erik V.

Veľmi pekne ďakujem za rýchlu a pre mňa veľmi užitočnú radu. Pána Dobroviča odporúčam všetkým, ktorý potrebujú v týchto ťažkých časoch poradiť, pomôcť. Ešte Vám ďakujem.

Helena Bachledová

Dakujem za odpoved, velmi ste mi pomohli. Hladala som informacie na internete, ale pre laika su pravnicke formulacie nejasne a dvojznacne. Som rada, ze som nasla Vasu ponuku na bezplatne poradenstvo. Vasa rada bola jasna a rychla.

Dana Sillova

S odpoveďou p. JUDr. Dobroviča som bola veľmi spokojná. Odpoveď bola rýchla a jasná. Keby bolo viac takýchto advokátov ktorí sú ochotní bezplatne pomáhať ľuďom. Ďakujem

Ružena Juričová

Fantasticky pristup Judr.Dobroviča.Hneď nám dal odpoveď na náš problém.Doposial som sa nestretla s takým milým pristupom.Odporúčam každému kdo potrebuje advokáta navštíviť Judr.Dobroviča.

Ján Cíger

S odpoveďou som veľmi spokojný, bola rýchla a odborne zdôvodnená. Máloktorý advokát to urobí zadarmo ako JUDr. Jozef Dobrovič. Zaslúži si veľké ďakujem. J.H.

Napíšte nám

Google reCaptcha: Neplatný kľúč stránky.

Náš tím

Advokátska kancelária JUDr. Jozefa Dobroviča sídli na Záhradníckej ulici 27 v Bratislave. Poskytujeme komplexné právne služby v hlavných odvetviach
Advokát
JUDr. Jozef Dobrovič, LL.M.
Zavolajte nám
+ 421 904 678 710
Advokátsky koncipient
Mgr. Veronika Menkeová
Zavolajte nám
+421 902 622 185

Blog

Ako riešiť zdedené dlhy po rodičoch?

Po zomrelom je možné zdediť nielen majetok, ale aj dlhy. Prečítajte si viac o problematike dedenia dlhov a riešenia tejto situácie.
Čítať viac

Svedok v trestnom konaní – ako sa pripraviť a čo očakávať?

Výsluch je pomerne stresujúca a nepríjemná situácia a väčšina ľudí nevie, čo ich čaká. V článku sa bližšie pozrieme na význam svedeckej výpovede a ako sa na ňu pripraviť. 
Čítať viac

Vymáhanie pohľadávok – Upomínacie konanie

Alternatíva ku zaužívanému spôsobu vymáhania pohľadávok podaním návrhu na vydanie platobného rozkazu na súde príslušnom podľa bydliska žalovaného.
Čítať viac

Vydanie dedičstva od nepravého dediča

Dediči ma ako právoplatného dediča môjho otca zatajili. Podal som na súd návrh na obnovu dedičského konania. Oplatí sa ísť do sporu?
Čítať viac