Advokáti v našej advokátskej kancelárii sú pripravení promptne pre Vás vypracovať rôzne druhy zmlúv, prípadne vzor zmluvy:

V našej advokátskej kancelárii Vám poskytneme aj kompletné právne poradenstvo spojené so zmluvami rôzneho druhu. Už pripravené zmluvy s Vami môžeme prekonzultovať, pripomienkovať, prípadne doplniť či zmeniť.

Vzor zmluvy

Hľadáte vzor zmluvy na internete? Je pravdou, že na internete ich nájdete veľké množstvo, ale taktiež je pravdou že v prevažnej miere sú pripravené laikmi a už nie sú ani aktuálne, vzhľadom na neustále zmeny v legislatíve. V prípade použitia vzoru kúpnej zmluvy na nehnuteľnosť z internetu, Vám síce ušetrí nejaké finančné prostriedky, ktoré by ste zaplatili advokátovi, no v konečnom dôsledku to môže byť na Vašu škodu z dôvodu skrytých nástrah, alebo vád ktoré bude potrebné odstrániť. Každá zmluva môže mať svoje špecifikum a často sa stáva, že hoci k prepisu vlastníckeho práva príde ale nie k zaplateniu kúpnej ceny a ľudia ostávajú bez nehnuteľnosti a bez peňazí.

Naša advokátska kancelária poskytuje aktuálne vzory zmlúv, ktoré si u nás môžete objednať za znížený poplatok z pohodlia Vášho domova. Stačí ak nás budete nezáväzne a bezplatne kontaktovať prostredníctvom našej online právnej poradne a my Vám oznámime koľko by vzor zmluvy stál. Po vzájomnej dohode Vám vypracujeme vzor kúpnej zmluvy alebo inej zmluvy a Vy si už len doplníte potrebné údaje vo vybodkovanej časti zmluvy. Zmluva tak bude ošetrená advokátom a bude formulovaná vo Váš prospech v závislosti či ste predávajúci alebo kupujúci.